Cвіча пам’яті.

CВІЧА ПАМ’ЯТІ. Лінійка – реквієм до Дня пам‘яті жертв  Голодомору У п‘ятницю ,24 листопада, в Суховільській ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулась лінійка- реквієм до Дня пам‘яті жертв Голодомору 1932 – 1933 років, яку підготували учні 7 – А класу під керівництвом Панько Наталії Романівни. Мета лінійки: виховувати у дітей повагу до історичного минулого свого народу, своїх земляків, які вистраждали і пережили страшні роки геноциду, поглиблювати розуміння цінності свободи і незалежності України, виховувати патріотів своєї держави. Учні старанно підготувались до виступу … На вишитій скатертині розстелена чорна хустина із колосками пшениці, поруч – велика свічка, перев‘язана чорною стрічкою, а біля неї кілька малих свічок. На початку виступу прозвучав уривок із пісні «Свіча». В цей час учні вийшли з обох боків і вишикувались журавлиним ключем. Учні декламували вірші на тему голодомору, щоб розбудити у слухача не лише почуття жалю до співвітчизників, а й обурення до катів свого народу. Завершився виступ хвилиною мовчання та запаленням свічки пам‘яті. Нехай світло тієї свічки буде нашою даниною тим, хто заради справедливості жертвував собою, адже вони повинні жити в нашій пам‘яті.