Цікава математика

04.03.2020

З 24 по 28 лютого 2020 року в Суховільській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив тиждень математики. У коридорах школи на видному місці з’являються оголошення про початок «Тижня математики». Стіни прикрашені висловлюваннями видатних мислителів минулого та сучасності про математику і математиків.

Розпочався тиждень урочистою лінійкою, на якій учні ознайомились з планом заходів. Учні 9-А, 8-А, 8-Б та 5-Б класів у цікавій формі розповіли про роль математики в житті людини. Свої артистичні здібності проявили такі учні: Назарко В., Качмарик С., Павлюк В., Климус Х., Варава А., Шишак Ю. (9-А клас), Лисак М., Білик С., Романко С., Васьків А. (8-Б клас), Давид В. (8-А клас).

Вівторок. У коридорі школи оформлено виставку учнівських робіт «Геометричні фантазії», яку можна було оглянути протягом всього тижня. Цікавими були роботи таких учнів: Бардин Роман (9-А), Вітровський Віталій (9-А), Рибачик Олександр (10 клас), Подольський Данило, Духно Софія, Давид Дарина (7-Б), Якимів Андрій (8-Б), Муцин Юстина (7-А), Грижук Максим і Столяр Олег (5-Б).

Середа. Проведено 2 заходи: змагання між учнями 5-А і 6-А класів «Сильна ланка» (вчитель Байцар М.М.) і конкурс «Найкмітливіший» між учнями 8-их класів (вчитель Кулеба І.О.).

Четвер. Конкурс газет. Усі класи школи активно взяли участь у цьому конкурсі. Кращими були газети учнів 10-го, 8-Б та 7-Б класів, які оформили Когут С., Юрченко О., Божик М., Верхола Д., Тимофієнко В. та Линда В.

П’ятниця. Проведено 2 заходи. Урок-гра у 5-Б класі «Світ математики» (вчитель Королевич Г.І.). Учні 10-го класу, Михасюк Марія та Свачій Олена, підготували вікторину для 6-Б класу «Математичний олімп». Діти показали відмінні результати з математики, виявили лідерські якості та збагатили свої знання з предмета.