Прекрасне в житті

10.03.2020

«Прекрасне в житті, прекрасне в мистецтві допомагає людині жити, допомагає виконувати складну справу життя, бо це прекрасне випрямляє її душу» (Й.В. Гете)
7 березня 2020 року учні 9 – А класу Суховільської ЗОШ І – ІІІ ст. разом з класним керівником Панько Н.Р. побували в Державному природничому музеї, який заснований Володимиром Дідушицьким.
Діти здійснили незабутню мандрівку, ознайомились з унікальними експонатами – від палеозоологічних колекцій до чудово збережених колекцій земноводних, птахів і тварин ХІХ століття. Дев’ятикласники побачили наукові колекції, які досліджували та продовжують вивчати науковці протягом більше 100 років.
Учні побували біля пам’ятника Т.Г. Шевченка, де мали нагоду схилити голову перед Великим Кобзарем, подякувавши за безцінну творчу спадщину.
Завершальною частиною екскурсії був перегляд вистави « Різдвяна ніч» у театрі імені Марії Заньковецької. Діти були захоплені виставою з першої хвилини. Актори так чудово виконували свої ролі, що у кожного глядача на обличчі сяяла посмішка.
Діти отримали задоволення від перегляду вистави, адже вони доторкнулись до живого театру, відчули таємничість феєрії, більше дізнались про звичаї, повір’я та побут свого народу.

No Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *