Протидія булінгу

19.11.2019

Психологічна служба Суховільської ЗОШ І – ІІІ ступенів  провела Тиждень протидії булінгу. Практичний психолог Юрчишин Л. С. і соціальний педагог Панько Н. Р. проводили профілактичну роботу з метою попередження булінгу та жорстокості серед учнів.

З учнями 9 – х та 8 -х класів проведено заняття з елементами тренінгу, де використовувались такі вправи: «Комплімент» , «Струмочок», «Місток», «Усмішка по колу». З учнями  6- х ,7 –  х класів проведено бесіди на тему: «Як протидіяти булінгу?» і роз’яснено негативні наслідки цього явища. Психологічна служба організувала виставку дитячих малюнків на тему: «Роби добро».

На завершення Тижня відбулась акція «Побажання найдорожчій людині», яка підвела дітей до думки, що людина може бути щасливою тільки тоді, коли робить добро іншим.