Завершення навчального року (звернення директора: Доскуча Богдана Йосиповича)

29.05.2020

Вітаю всіх зі Святом Останнього Дзвоника!

Опубліковано Богданом Доскучем Пʼятниця, 29 травня 2020 р.

Шановні батьки, вчителі, дорогі діти!

Завершився 2019-2020 навчальний рік, який вніс зміни у наше  шкільне життя – змусив усіх піти на карантин.

Перші слова подяки нашим учням, які прагнули здобувати знання  під час дистанційного навчання, розв’язувати математичні задачі, доводити теореми, знаходити нові хімічні елементи, відкривати нові географічні горизонти, пізнавати нові фізичні явища, по-новому спілкуватися  іноземною мовою, удосконалювати  знання рідної мови, відкривати нові музичні форми та ноти, по-іншому бачити і розуміти  барви, тони, відтінки на полотнах художників, пізнавати творчість письменників світу і  більше дізнаватися про своїх українських класиків,  по-іншому спостерігати за природою, яка навколо нас, дбати про своє здоров’я і здоров’я рідних. За все те. Дякую.

Шановні батьки, висловлюю слова подяки Вам за те, що були поряд, допомагали, «підказували», переживали за знання й успіхи своїх дітей. За цей час Ви стали учителями, і, сподіваюся, по-іншому дехто з Вас почав розуміти учителя. Дякую, що були разом.

Шановні колеги! Словами вдячності і шанування звертаюся до Вас. Дякую Вам, що зуміли вчити наших дітей, крок за кроком опановували нові форми дистанційного навчання, вдосконалювали свою майстерність, фаховість та професіоналізм, зрештою, не підвели, а вкотре довели, що ми команда, яка здатна приймати будь-які виклики. Дякую.

Випускникам школи бажаю успішно скласти ЗНО(ДПА), вступити до  обраних закладів освіти, йти у світ з відкритим серцем і Божою опікою.

Учням – теплого, щасливого, здорового літа, повертайтеся до рідної школи, бо ми так засумували за Вами.

Будьте здорові і щасливі.

З повагою, вдячністю, любов’ю, із надією на скоре побачення                               Богдан  Доскуч.