ОГОЛОШЕННЯ!

30.08.2020

Шановні батьки!

Через кілька днів – вересень, і перший день місяця покличе Ваших дітей за шкільну парту. На превеликий жаль, Першовересень  цього року буде не таким, як би  нам хотілося, тому дирекція школи просить Вас з розумінням ставитись до змін у роботі школи з початком нового навчального року. Сподіваємося, що  усі незручності – тимчасові.  Дотримання  правил під час пандемії створить безпечним перебування учасників освітнього процесу у закладі.

1 вересня 2020 – без урочистої  лінійки, а у форматі зустрічі класного керівника з учнями класу (час для кожного класу визначено окремо).

Для учнів 1-х класів організовано Посвяту у першокласники на шкільному подвір’ї  з дотриманням  дистанції. Вхід у приміщення школи категорично заборонений для батьків. При вході у школу учасники освітнього процесу повинні пройти вимірювання температури. Для зменшення контактів між учнями буде відкрито додатковий вхід ( біля меморіальної  дошки А.Шептицькому). Учні 5-11класів, учителі, персонал школи  зобов’язаний  використовувати  захисні маски (  кожні три години – заміна), у приміщенні школи і по класах будуть спеціальні урни для використаних масок та серветок, у санвузлах є рідке мило й паперові рушники.

Просимо, шановні батьки, не відсилати до школи дитину з поганим самопочуттям, з підвищеною температурою, з симптомами ГРВІ, а залишити вдома і попередити класного керівника. Буфет працювати не буде, тому просимо забезпечити дитину їжею у харчових контейнерах, напоями в термосі або пляшечкою води.

Сподіваємося на Ваше розуміння й допомогу.

Щиро дякуємо.