Проблеми та перспективи реалізації сучасних ідей НУШ»

22.03.2021

18.03.2021 у Суховільському ліцеї відбувся круглий стіл за участю вчителів початкових класів, соціального педагога,  психолога та дирекції ліцею на тему:  «Проблеми та перспективи реалізації сучасних ідей НУШ».

У вступному слові директор ліцею Доскуч Б.Й. зазначив, що головна мета НУШ – це створення середовища, яке даватиме учням не лише знання, а й вміння застосовувати ці знання у повсякденному житті. У такому закладі  мають прислухатися до думки учнів, має панувати співпраця та взаєморозуміння. Голова методичного об’єднання вчителів початкових класів Доскуч С.М. поділилась  трьохрічним досвідом роботи в Новій українській школі, порадила колегам основну увагу скерувати на розвиток компетентностей учнів, на вміння критично мислити, не боятись пробувати,висловлювати свою думку і бачення.  Також вчителька наголосила, що рушійною силою в ефективних змінах НУШ є особистість учителя і його готовність сприймати нове та діяти по-новому – обирати навчальні матеріали, імпровізувати та експериментувати.

Вчителі початкових класів Торба О.А, Хариш В.Б., Хариш Л.Б., Коцюба О.П. та Цвик О.Т. розповіли про реалізацію математичної, мовно-літературної, природничої, мистецької галузей НУШ. Педагоги з радістю ділилися досвідом проведення ранкових зустрічей, дослідів, окремих фрагментів уроків. Вчитель початкових класів Сохань Н.В. розказала про те, як їй вдається реалізовувати сучасні ідеї НУШ, працюючи з дитиною, яка навчається за індивідуальною формою. Психолог ліцею Юрчишин Л.С. розповіла про окремі моменти із психологічного супроводу освітнього процесу в НУШ.

Круглий стіл надихнув педагогів на пошук та впровадження нових ідей, креативних педагогічних знахідок.

No Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *