Про таємниці Гаварецької кераміки

01.06.2021

1 червня учні Суховільського ліцею відвідали гончарню відомого майстра Миколи Біди. Саме від нього довідались діти про таємниці Гаварецької кераміки, лікувальні властивості глини. І не просто довідались. Для дітей п. Микола провів надзвичайно захоплюючий майстер-клас. Кожен учень спробував  опанувати давнє ремесло. Це незабутнє відчуття, коли сідаєш за гончарний круг, доторкаєшся руками до глини, і … через декілька хвилин перед тобою вже омріяний виріб: горнятко, вазочка, глечик чи підсвічник. Але це лише початок роботи. Далі всі вироби гончар покладе у піч, а кожен учасник майстер-класу вже з нетерпінням чекає на той момент, коли можна побачити свій витвір та показати його друзям та батькам.