Всьому свій час

«Всьому свій  час, і година своя кожній справі під небом:

час  розкидати  каміння, і час збирати каміння», –

читаємо в Біблії.

Завершення навчального року – це час підведення підсумків навчальних досягнень. Учні Суховільського ліцею взяли участь у  ХІІІ Всеукраїнській олімпіаді «Юні знавці Біблії», яку традиційно проводить Національний університет «Острозька академія», та Всеукраїнському конкурсі «Знавці Біблії»,  проведення якого здійснює благодійний фонд «Живи, Україно!».

Робота над завданнями вимагала від учнів не тільки знання біблійного тексту, але й аналізу, дослідження. Дипломи переможців у фінальному етапі отримали Шишак Юлія та Рибачик Вадим. Перемогу у І етапі отримала Якимів Ванесса, у ІІ етапі Рибачик Едуард та Рибачик Олександр. А подяку за підготовку учасників – учитель основ християнської етики Лопушанська Надія.