Подорожуємо…

07.06.2021

Подорож – це завжди щось нове й цікаве, це зустріч з новими людьми, містами і пам’ятками.

2 червня учні 6-А класу Суховільського ліцею разом з класним керівником Сирота І.Я. та батьками побували в наймальовничішому куточку Львівських Карпат – заповіднику ”Тустань”  та Національному природному парку ”Сколівські Бескиди” (водоспад ”Кам’янка”). Тустань – це унікальний заповідник, де заховалося Середньовіччя. Тут є і оборонні мури, і дива, створені природою. Тут на скелях збережені таємничі знаки, петрогліфи, які донині не розшифровані. Форт-фортеця або форт-митниця ”Тустань”– так називається колись потужний оборонний комплекс, що виріс серед скель. Діти відвідали комплекс скель Камінь, систему оборони наскельного комплексу фортеця Тустань, відомий колодязь, іменований “цистерна” (унікальний експонат, видовбаний в скелях), печеру,  а також велику фестивальну галявину, на якій відбувається фестиваль середньовічної культури ”Тустань”.Під час екскурсії ми також побували біля одного з найгарніших водоспадів – Кам’янки, який знаходиться на річці Кам’янка. Особливого колориту гідрологічній пам’ятці додає велетенська кам’яна брила, що розділяє потоки води та б’є ними об кам’янисту долину.

Діти отримали багато позитивних емоцій та незабутніх вражень від екскурсії.