Ти у мене єдина

06.09.2021
2021рік-це рік святкування тридцятиріччя незалежності України. Тому перший урок у 3-Б класі Суховільського ліцею було проведено на тему “Ти у мене єдина”.
  Вчитель Сохань Н.В. коротко розповіла дітям, що Україна – це не просто слово, не просто назва на географічній карті,  а Україна – це наша домівка, наша славна земля з довгою історією, яку творив волелюбний народ.
 Діти відповідали на запитання вікторини “Чи знаєте ви Україну”, переглянули відео “Символи України”, “Історія України за 5 хвилин – ТНМК”, “Більше тільки в Україні. Що у нас най-най-най”. Учні декламували вірші про Україну.
 Діти переглянули презентацію “День незалежності України. 10 фактів про свято”.
  У кінці уроку на синіх та жовтих паперових серцях учні написали побажання нашій рідній незалежній Україні