Профілактичне заняття «Вплив алкоголю, наркотиків та токсинів на організм людини»

06.10.2021

У Суховільському ліцеї 5 жовтня класний керівник 11 класу Панько Н.Р. провела виховну годину «Вплив алкоголю, наркотиків та токсинів на організм людини».

Мета заходу: розвивати вміння відрізняти корисні звички від шкідливих, сформувати переконання про шкідливий вплив алкоголю та токсичних речовин на організм людини.

На занятті Панько Н.Р. пояснювала дітям, чим відрізняються корисні звички від шкідливих та яку роль відіграють звички в житті.

Одинадцятикласники зробили висновок, що вживання алкоголю та токсичних речовин згубно впливає на здоров’я  та  особистість людини. Діти зрозуміли, як важливо розвивати корисні звички в досягненні цілей та робити правильний вибір.