Воїн

15.10.2021

У четвер, 14 жовтня, у християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, українці святкують День захисників і захисниць України та День козацтва. Це свято як символ нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників України, як пам’ять про тих, хто в різний час захищав нашу землю від ворога та охороняє її донині.

  Сьогодні українські воїни з високою відповідальністю, рішучістю і незламним бойовим духом довели всьому світові, що українці –  незламна нація, здатна захищати свою свободу та незалежність.

У цей день кожен українець повинен віддати  належну шану нашим військовим та згадати про тих, хто не повернувся до рідного дому.

    У Суховільському ліцеї учні 11 класу під керівництвом учителя історії Штойко Г.Г. мали змогу переглянути документальний  фільм «Воїн» про новітнього  Героя України – Тараса Матвіїва.

     Вустами самого Тараса, його батьків, рідних, друзів, колег у стрічці описані різні етапи життя Тараса як учня, студента, журналіста, активіста Революції Гідності, волонтера, депутата районної ради, військовослужбовця.Тарас жив гідно і з любов’ю  до всього. Сучасна молодь має  вчитись наслідувати його, адже ж можна прожити і сто літ – але так і не навчитися цінувати життя  і те, що воно нам дарує. А Тарас цінував. Кожну мить, кожну можливість, кожну людину.

No Comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *