Національний урок з безпеки дорожнього руху

19.11.2021

Одним з головних завдань сучасної української школи є збереження життя та здоров’я учні, адже міцне здоров’я – головна умова повноцінного життя. 19 листопада у ліцеї відбулися заходи в рамках національного уроку з безпеки дорожнього руху.Учні початкової школи складали маршрутний лист «Дорога до школи і додому». Проведено виховні години серед учнів 7- 8 класів “Вулиця — не місце для ігор”( Михайлишин О.М.).Учні 5 Б класу ( керівник Лопушанська Н.Й.) провели заняття у формі гри «Будь помітним на дорозі».Серед 10 – класників медична сестра Микитинська Г.Б провела практичне заняття «Допомога постраждалим внаслідок ДТП».У 6Б класі класний керівник Юрчишин Л.С провела вікторину « Безпека на дорозі – безпека життя».