Чи добре ми знаємо І.Франка…

Чи достатньо добре ми знаємо тих,хто є основою нашої національної культури?Як виховувати почуття патріотизму?           Побувавши у музеї-садибі І.Франка , учні 8-Б класу (керівник Попик О.М.) не тільки ознайомилися із літературною експозицією великого Каменяра , а й побували у будинку , котрий Іван Якович допомагав майстрам будувати разом із своїми малолітніми дітьми.Учні почули багато корисної та цікавої інформації про митця,про яку раніше і не здогадувалися. На уроках зарубіжної літератури часто звучить ім’я Франка як перекладача. Сучасні дослідники -літературознавці стверджують,що письменник знав більше десятка іноземних мов.І , дякуючи йому, ми ознайомлюємося із перлинами світової культури.           Школярі задоволені,що відкрили для себе Франка по- новому.