За лаштунками

30 жовтня учні 3-Б класу (кл. керівник Барна О.М.) Суховільської ЗОШ І- ІІІ ступенів   відвідали Львівський оперний театр. Найперше діти потрапили у фойє. Там на них уже чекали костюмовані екскурсоводи, які дуже цікаво розповіли про історію театру.  Далі група потрапила у глядацький зал, де мала змогу побачити відеофрагменти з оперних та балетних вистав. Також для дітей проводили гру, у якій пропонували порахувати сходинки на четвертий балкон, як кажуть у народі – «на гальорку». Тут учні опинилися під самим куполом театру. Згодом школярі у супроводі акторів перейшли у Дзеркальну залу, де побачили балетний номер. Також екскурсоводи  водили дітей в інший корпус, де розташовані творчі цехи,  де народжуються декорації та костюми. Глядачі мали змогу побачити і мініатюрні, і масивні декорації, взяти в руки  великі пензлі,  якими малюють художники. Після завершення цієї екскурсії школярі  відвідали Державний природознавчий музей.