Список учнів, зарахованих до 1 класу

СУХОВІЛЬСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ 81513, Львівська область Городоцький район с. Суховоля вул. Шкільна, 1а тел.295-06-84, 295-06-88    E–mail:dyrectorshkoly@gmail.com Список учнів , зарахованих до  1  класу  у  2020-2021 н.р. Список учнів, зарахованих до  1 А класу № з/п Прізвище, ім’я, по батькові Місце проживання 1. Біда Дмитро Миколайович с. Суховоля 2. Варава Марія Михайлівна с. Суховоля 3. Вахула Марія Василівна с. Суховоля 4. Дмитраш Роман Русланович с. Суховоля   5. Долгих Андріана Миколаївна с. Суховоля   6. Дуляницький Маркіян Тарасович с. Суховоля 7. Духна Наталя Володимирівна с. Суховоля 8. Іванишин Олексій Романович с. Суховоля 9. Литвин Марія Андріївна с. Суховоля 10. Матвіїшин Андріана Андріївна с. Суховоля 11. Омелян Максим Андрійович с. Суховоля 12. Пазуняк Каріна Віталіївна с. Суховоля 13. Пухната Вероніка Тарасівна с. Суховоля 14. Рудий Максим Юрійович с. Суховоля 15. Салюк Юстина Романівна с. Суховоля 16. Сокіл Василина Назарівна с. Суховоля 17. Федоришин Владислав Любомирович с. Суховоля 18. Червінка Вікторія Олегівна с. Суховоля 19. Ярош Діана Петрівна с. Суховоля Список учнів, зарахованих до  1 Б класу № з/п Прізвище, ім’я, по батькові Місце проживання 1 Байцар Діана Олегівна  с. Суховоля 2. Бурбан Яна Василівна с. Суховоля 3. Гаврищишин Богдан Орестович с. Суховоля 4. Гринишин Вікторія Ігорівна с. Суховоля   5….