Тиждень англійської мови

З  12.10.20   по  16.10  2020 р.  учителями   англійської   мови  школи         Тільтін  І. М., Сиротою  І.Я., Мачужак  В.Р. , Клапінською   В.І.  було   проведено   Тиждень   англійської   мови  на   тему : ” Подорож  “.                                                                                                                                            Вивчення   англійської  мови – процес   складний,  але   багатогранний  та  цікавий. Але   варто   замислитись,  що  саме   англійська  є  неповторним  засобом  спілкування   між  людьми  різних   національностей. Оволодіння  іноземною,  а   саме   англійською  мовою   є  потреба   часу.                                    Під  час  проведення  Тижня   англійської   мови  учні   нашої   школи  брали  участь  у  різноманітних вікторинах,  віртуальних   подорожах,  виконували  креативні   завдання,  що  давало   їм  можливість  збагатити  знання  з  мови  та  розширити   свій   кругозір.                                                                                             Метою  проведення   Тижня  англійської   мови  було  підвищення  мотивації   учнів  до  вивчення   англійської   мови.