Квест до Дня української писемності та мови

9 листопада  для учнів  Суховільської ЗОШ І-ІІІ ступенів учнівським самоврядуванням під керівництвом педагога – організатора Лопушанської Н.Й. було проведено  квест до Дня української писемності та мови.      У  цікавій ігровій формі  учні ознайомилися з розвитком слов’янської писемності та постатями, які відіграли важливу роль у становленні української мови.      Учасники – учні 6-Б класу об’єдналися в команди, одержали маршрутні листи й, мандруючи зупинками «Батько вітчизняної історії й словесності», «Великі просвітителі» «Меценат», «Цікава» та іншими, ознайомилися з новою інформацією. Після цього команди змагалися, виконуючи завдання.      Такі заходи розвивають логічне мислення, увагу, спостережливість, уміння працювати в колективі; виховують інтерес та повагу до рідної мови.

Радіодиктант

Ювілейний 20 диктант національної єдності писали сьогодні і в Суховільській ЗОШ І- ІІІ ступенів. В акції взяли участь учні 7-11 класів. У День Писемності усі охочі мали можливість перевірити свої знання з української мови.