«Згадаймо юність, що горіла в Крутах»

У Суховільській ЗОШ І – ІІІ ступенів 29 січня бібліотекар школи Олинець В.Б. провела книжкову виставку «Згадаймо юність, що горіла в Крутах». Мета виставки: розкрити причини подій під Крутами, виховувати  в дітей інтерес та повагу до історичного минулого своєї  Батьківщини , до борців за незалежність України. Спілкуючись з учнями 6 – А класу, бібліотекар  пояснювала дітям, як важливо пам`ятати великі історичні дати та щороку вшановувати пам’ять своїх героїв.

«Крути – і сум, і біль, і вічна слава України»

29 січня 1918 року не проста дата в історії України, а день, коли молоде покоління виявило свою готовність до боротьби заради кращої долі всього народу. У час, коли українська армія була недієздатною, коли більшовики наступали на Київ, студенти вийшли на станцію Крути та ціною власного життя на декілька днів зупинили просування ворога на рідну землю. Цей бій став символом героїзму та незламності української молоді. 29 січня учні 11 класу Суховільської ЗОШ I-III ступенів під керівництвом вчителя історії Штойко Г.Г. підготували захід, присвячений Дню пам’яті Героїв Крут. Одинадцятикласники використали відеоматеріали, згадали імена загиблих та вшанували їх хвилиною мовчання.