Твори добро

У цьогорічний День знань  педагоги, батьки, учні Суховільського ліцею долучилися до акції Благодійного фонду «Із янголом на плечі», що ініціював збір коштів для хворої львів’янки Вікторії Полюги. Дякуємо всім, хто проявив співчуття і не залишився осторонь. А дівчинці бажаємо швидшого одужання.  Стаючи маленькими волонтерами, діти вчаться бути милосердними та приходити на допомогу один одному у складних життєвих обставинах, розуміти ,що в єдності — сила. Нехай розквітне життя.

Прийди до серця, Україно, благослови добром мене!

1 вересня у Суховільському ліцеї класний керівник Панько Н.Р. разом з учнями 11 класу провела виховну годину «Прийди до серця, Україно, благослови добром мене!». Мета заходу: виховувати в учнів почуття патріотизму, любові до рідного краю, повагу до своїх батьків. Діти в котрий раз пригадали державні та народні символи України, згадали імена відомих  поетів та письменників, обговорили визначні історичні події. На завершення всі разом послухали  пісню «Три поради» та зробили висновок, що кожен з нас повинен приносити користь своїй Батьківщині та бережливо ставитись до рідної землі.