Разом – ми сила.

North Atlantic Treaty Organization, NATO або НАТО – Організація Північноатлантичного договору, Північноатлантичний Альянс, був заснований 4 квітня 1949 року у США з метою захисту миру і стабільності. Основною загрозою на той момент для Європи і решти цивілізованого світу був Радянський Союз.         В річницю цієї дати учні 5-А класу Суховільського ліцею підготували малюнки на тему: «НАТО, закрий небо над УкраЇною!!!».  Під час виховної години, яку проводила класний керівник Давид М.Я., діти ставили нелегкі запитання, відповіді на які дати, на жаль, практично неможливо….. Кожна доросла людина буде розчуленою, на скільки маленькі патріоти занепокоєні ситуацією на Батьківщині. Колективна безпека різко обмежує шанси на кривавий стан примари фашистського більшовизму. Саме консолідація зусиль країн НАТО – найбільш ефективний механізм, як показала історія, в боротьбі з цим божевіллям. Він дозволяє навіть країнам, які не мають широких ресурсних можливостей, мати надійну парасольку безпеки.  Разом – ми сила.       Дякувати Богу, на сьогоднішній день українська армія, наші герої, наші захисники справно захищають нашу державу від вторгнення московитського агресора власними силами. Діти щиро вболівають за ЗСУ, хочуть бути корисними,  з нетерпінням чекають перемоги нашої рідної неньки України над тиранічним кривавим загарбником під назвою росія.