Чорнобиль не має минулого часу

26.04.2022

26 квітня 1986 року… Одна із скорботних дат в історії нашого народу, яка пронизує серце гострим болем. В цей день над квітучим Поліссям здійнявся зловісний вогонь радіаційного вибуху. Людство ще не знало техногенно-екологічної катастрофи таких масштабів.

26 квітня учні 11 класу Суховільського ліцею разом із класним керівником Панько Н.Р.  провели  захід «Чорнобиль не має минулого часу».

Мета заходу: прищеплювати дітям любов до рідного краю; навчити уболівати за минуле своєї держави; виховувати повагу до людей, які віддали своє життя в ім’я майбутнього життя людства.

Наш уклін і довічна вдячність загиблим та усім, хто брав участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Трагедія Чорнобиля стала чорною плямою на нашій планеті. Ця дата назавжди залишиться в пам’яті людства.