Оминаймо гострі кути

2 травня у Суховільському ліцеї соціальний педагог Панько Н.Р. провела профілактичне заняття з учнями 11 класу «Оминаймо гострі кути». Мета: формувати в учнів навички толерантного спілкування з ровесниками; допомогти опанувати ефективні способи запобігання і вирішення конфліктів. Соціальний педагог пояснила учням зміст поняття «конфлікт», причини виникнення та наслідки конфліктів. Діти разом складали правила ефективного спілкування, записували на стікерах якості, якими повинна володіти толерантна людина. На занятті проведено вправи «Нетрадиційні привітання», «Гострі кути», «Цікава історія», «Кулька». Діти зробили висновок, що під час спілкування необхідно дотримуватися правила: «Стався до інших так, як би ти хотів, щоб інші ставились до тебе».