Конкурс «Ми з України»

Учні 1-Б класу Суховільського ліцею (класний керівник Барна О.М.)  взяли активну участь у конкурсі «Ми з України» в освітньому проекті На Урок. Цей конкурс присвячений нашій Батьківщині та її людям. Його мета — розповісти учням 1-11 класів про унікальність України та українців, якими варто пишатися. Виконуючи завдання конкурсу, школярі дізналися багато цікавинок про географічні особливості нашої країни, архітектурні надбання та людей, які її прославляють.

Cвято останнього дзвоника

8 червня у Суховільському ліцеї урочисто і по-сімейному тепло було проведено Свято останнього дзвоника. Черговий раз пролунав останній дзвінок, який оголосив учням про початок літніх канікул, а випускникам – про старт у доросле життя. Право відкрити урочисту лінійку було надано директору ліцею Доскучу Б. Й. Також із щирими привітаннями звернулись до школярів гості свята. Слова подяки вчителям звучали від випускників ліцею. Свято завершилось виконанням духовного гімну  України «Боже великий, єдиний».

Свято Букварика

3 червня  2022 року в учнів 1-Б класу Суховільського ліцею (класний керівник Барна О.М.) відбулося  свято «Прощавай, Букварику!». Так сталося, що не всі діти зараз у рідній Україні, тому свято проводили у змішаному форматі. З яким же нетерпінням першачки чекали цієї події! Так старанно готувалися, вивчали пісні та вірші. Абетка, поспішаючи до дітей на свято, розгубила всі літери. Учні, які так майстерно ввійшли в роль звірят та героїв казок, швидко допомогли їй відшукати загублені букви. Всі епізоди дійства супроводжувалися веселими піснями,  картинками та шкільними фотографіями. Маленькі артисти були настільки задоволені своїми емоційними виступами, що в оченятах світилися радість, захоплення та гордість.