Шлях до незалежності

28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року.   День Української Державності запроваджений на утвердження спадкоємності понад тисячолітньої історії українського державотворення, а також для протидії російській дезінформації та історичним фейкам про буцімто єдність походження українського та російського народів. З метою виховання поваги та любові до Батьківщини, людської гідності, формування національної свідомості школярів та з нагоди відзначення Дня Української Державності   вчителем історії Суховільського ліцею  Штойко Г. Г. проведено онлайн – конференцію  на тему «Шлях до незалежності».   Під час конференції учні пригадати основні періоди становлення державності України та переглянули відеоролик «Історія України», у якому висвітлені ключові історичні події формування нашої держави. У важкі  часи війни особливо важливо пам’ятати історію нашої незалежної могутньої країни, адже святкуючи це свято, ми засвідчуємо також шану і повагу до усіх Героїв які самовіддано вели та ведуть боротьбу  за державність та незалежність України .