«Краса в хустині нашій споконвічна»

Хустка – особливе вбрання українок. Тут поєднуються стримані кольори та витончені малюнки, яскраві фарби й ніжні візерунки, що відзначають ніжність і вишуканість українок, їхню природну красу. Українська хустка – невід’ємна частина української культурної спадщини. Вона є оберегом жінки з давніх-давен. Учні та вчителі нашого ліцею долучилися до відзначення Всесвітнього дня української хустини.

Берегине моя, українська хустко

Українська хустка – це не тільки головний убір жінки, але й важлива сімейна реліквія, яку передавали з покоління в покоління. Це давній символ жіночої душі, кохання та вірності.   Сьогодні українська хустка була особливо до лиця маленьким третьокласни- цям, які провели свято «Берегине моя, українська хустко» (керівник Цвик О.Т.) Діти розповідали про звичаї та традиції використання хустки, декламували вірші, співали пісні та дізналися багато нового про звичаї та традиції українського народу.

Всеукраїнський день української хустки

7 грудня – Всеукраїнський день української хустки. Українська хустка приваблює жіноцтво усього світу. Візерунків, кольорів та способів в’язання національного головного убору є безліч, у кожного регіону свої традиції.У скрині кожної ґаздині здавна були хустки на вашу потребу. Хустки-до церкви,на весілля доньки,для сватання,на скорботу за померлими… Досліджуючи національну хустку,можна дослідити українську історію. Учні 8-Б класу вирішили привітати з цим особливим святом. Цінуймо наше,рідне,українське! Слава Україні!