«Жити без музики-це, як дихати без повітря»

15.12.2020

«Музики вистачить на все життя,але всього життя буде недостатньо для музики»З 7 по 11 грудня 2020 р. в Суховільській ЗОШ I-IIIступенів проходив «Тиждень музичного мистецтва». У коридорах школи стіни прикрашені малюнками на музичну тематику, висловами видатних людей про музику, стіннівками про українських композиторів.Основна мета Тижня музичного мистецтва полягала у створенні зв’язку між внутрішнім світом учня та його оточенням:відкрити натхнення,поглибити знання про композиторів,які внесли неоціненний вклад у розвиток музичного мистецтва,пробудити уяву і фантазію учнів,виховувати естетичний смак та патріотичні почуття.Учні 4-7 класів під керівництвом вчителя музичного мистецтва Давид Т.С. проявили свої творчі здібності: малювали малюнки на музичну тематику доповнюючи їх фразами відомих людей про музику,співали народні пісні,складали кросворди про композиторів,відгадували загадки на музичну тематику.