Грані особистості

2 березня  2021 року у Суховільському ліцеї соціальний педагог Панько Н.Р. провела профілактичне заняття з учнями 7- А класу «Грані особистості».  З дітьми проведено бесіду про вплив комп`ютера на здоров`я людини, обговорено правила безпечної поведінки в Інтернеті. Соціальний педагог пояснила учням зміст понять  «особистість» та «індивідуальність». Щоб діти зрозуміли, що прояви індивідуальності зводяться не лише до зовнішнього вигляду, а охоплюють інтереси та погляди людини, Панько Н.Р. провела вправу «Грані особистості». Семикласники зробили висновок, що кожна людина є особливою, проявляє  індивідуальність по-своєму. Діти зауважили, коли розумітимеш себе і знатимеш, чого хочеш досягти, то не потрапиш під негативний вплив інших.