Що я знаю про Шевченка?

До Шевченківської декади у Суховільському ліцеї долучилися учні 5-Б класу. Вони взяли участь у квесті, присвяченому життю і творчості українського поета.     Відвідуючи станції  “Шевченкова родина”, “Яким був Шевченко”, “Плутанина” та інші,  учні виявляли свої знання, дізнавалися цікаві факти про поета, вчилися злагодженої роботи у команді.Квест підготувала і провела педагог-організатор Лопушанська Н.Й. з допомогою учнів 8-Б класу

Ми відповідальні за тих, хто нас любить

У Суховільському ліцеї 9 березня соціальний педагог Панько Н.Р. провела заняття з учнями 3-Б класу «Ми відповідальні за тих, хто нас любить». Соціальний педагог розповіла дітям, що між друзями та рідними людьми мають бути теплі, довірливі стосунки. Щоб викликати почуття свободи і розкутості, зміцнити дружні стосунки в класі, Панько Н. Р. провела вправи «Домалюй», «За одну хвилину», «Скільки букв?», «Хто дивиться недоброзичливо?». Заняття завершилось вправою «Сонечко». Учні записували на стікерах добрі вчинки та слова підтримки, потім у формі сонечка прикріплювали їх на дошці.

Проектування власного життя: мрії, думки, бажання

У Суховільському ліцеї класний керівник Панько Н. Р. провела з учнями 10 класу виховну годину «Проектування власного життя: мрії, думки, бажання». Мета заняття: пояснити учням поняття «самопізнання», «індивідуальність», розширити знання про потреби, їх види. Панько Н. Р. розповіла учням, що в кожної людини є сильні сторони, які допомагають реалізувати потреби, але є якості, які потребують розвитку. З дітьми проведено вправи «Якісні ініціали», «Хто я», «Прийняття себе». Десятикласники зрозуміли, що людині важливо знати, що у цьому житті їй потрібно і які можливості вона має для досягнення мрії.