Поводження з незнайомими людьми

29.03.2021

26 березня у Суховільському  ліцеї соціальний педагог Панько Н.Р.  з учнями 4-х класів провела заняття «Поводження з незнайомими людьми».

Мета профілактичної роботи: розширити знання учнів з правил особистої безпеки при зустрічі з незнайомцями, розвивати здатність орієнтуватись у складних ситуаціях.

Панько Н.Р. обговорила з учнями основні правила безпеки із незнайомцями на вулиці, вдома та у спілкуванні по телефону.  Діти аналізували казки, у яких головні герої через свою неслухняність потрапили у неприємні ситуації.  Четвертокласники здійснили подорож у Країну Знань потягом, на якому прикріпили стікери із своїми висновками. Завершуючи заняття, соціальний педагог вручила кожному учневі пам`ятку  « Правила поведінки з незнайомцями».

В теперішній час важливо виховувати у дітей сміливість, рішучість та розвивати навички безпечної поведінки!