Про таємниці Гаварецької кераміки

1 червня учні Суховільського ліцею відвідали гончарню відомого майстра Миколи Біди. Саме від нього довідались діти про таємниці Гаварецької кераміки, лікувальні властивості глини. І не просто довідались. Для дітей п. Микола провів надзвичайно захоплюючий майстер-клас. Кожен учень спробував  опанувати давнє ремесло. Це незабутнє відчуття, коли сідаєш за гончарний круг, доторкаєшся руками до глини, і … через декілька хвилин перед тобою вже омріяний виріб: горнятко, вазочка, глечик чи підсвічник. Але це лише початок роботи. Далі всі вироби гончар покладе у піч, а кожен учасник майстер-класу вже з нетерпінням чекає на той момент, коли можна побачити свій витвір та показати його друзям та батькам.

З родини починається життя людини

«З родини починається життя людини». З таких слів 28 травня учні 9-А класу разом з класним керівником Оксаною Клапінською підготували надзвичайно зворушливе свято для найрідніших людей – своїх батьків. Ми всі – український народ, який складається з родин – малих і великих, дружніх і працьовитих. Родина – це не тільки рідні, це також і наш клас, наша школа, і весь український народ. Сьогоднішнє свято – це освідчення в любові до своєї сім’ї, бажання зробити для неї щось приємне,розповісти своїм найближчим про свою любов до них. Під час свята батьки мали змогу повернутись у своє минуле за допомогою фотографій. Також в цей день прозвучало багато зворушливих слів з уст дітей.

Останній дзвоник в літо кличе нас

31 травня у Суховільському ліцеї учні 10 класу під керівництвом Панько Н.Р.  провели виховну годину «Останній дзвоник в літо кличе нас!». Діти обговорювали свої успіхи та невдачі, з якими зустрічалися під час навчального року, розповідали про свої плани на літо.  Учні також проаналізували взаємостосунки в класі, свої відносини з педагогами. Це підвело дітей до висновку, що кожна людина достойна добрих слів та достойного ставлення. На завершення десятикласники записали на стікерах слова подяки своїм вчителям та щирі побажання з нагоди свята Останнього дзвоника.

Свято останнього дзвоника

Свято останнього дзвоника – радісне й сумне водночас. Для першачків – це щастя ще непізнаваного смаку навчання та шкільної дружби, а для випускників – прощання з дитинством. За запрошенням на святкову лінійку до Суховільського ліцею завітали голова Зимноводівської сільської ради пан Володимир Гутник та Суховільський староста пан Володимир Залізний. Володимир Степанович привітав зі святом  учнів, батьків та вчителів, побажав усім миру, здоров’я, віри в краще майбутнє та впевненості у завтрашньому дні. Особливі вітання були, звичайно, випускникам. Для них звучали слова настанови та найкращі побажання на шляху до нового  життя. З напутнім словом звернувся директор ліцею пан Богдан Доскуч, десятикласники подарували символічні дзвіночки, а першачки – солодощі. Всіх присутніх вразив прощальний виступ випускників.