Поїздка на Закарпаття

1 та 2 червня учні 9-А та 5-Б класу Суховільського ліцею під керівництвом Клапінської О.П. та Юрчишин Л.С. подорожували Закарпаттям. Діти відвідали водоспад Шипіт, озеро Синевир, реабілітаційний ведмежий притулок, замок «Паланок», замок Шенборнів. Екскурсія була дуже цікавою і змістовною. Діти з гарними враженнями повернулися додому.

У музеї січкарень

Споконвіку наш народ тяжко працював. І у кожному господарстві було знаряддя праці, без якого неможливо  було обійтися. Усі старовинні реліквії збирає пан Микола Павлишин. У музеї учні 5 А класу Суховільського ліцею        ( класний керівник Байцар М.М.) під керівництвом пана Миколи ознайомилися із старовинними побутовими приладами , серед яких  надзвичайно велика колекція січкарень, жорна на яких мололи муку, сепаратор для відділення сметани з молока, маслобійка, плуги для орки землі , віз, ночви , праски і багато іншого.  Надзвичайно захоплююча була екскурсія,  де учні відчули якою була праця їх прадідів.

Медовий блюз