ЧЕМПІОН ЧЕМПІОНІВ

ЧЕМПІОН ЧЕМПІОНІВ. ІАН ПІДДУБНИЙ         150-річчя від Дня народження 8 жовтня у 10-Б класі  ( керівник Попик О.М.) була проведена виховна година, присвячена пам’яті великого українця,спортсмена, борця,шестиразового чемпіона світу з боротьби 1905-1909 років. Учні  розповідали про славетного силача,використовуючи виготовлений постер,переглянули відео про Івана Піддубного,виконали інтерактивні вправи в Learningapps . Найбільше вразила учнів не тільки козацька сила, а й глибокий патріотизм. Борцю перерахували 500 000 доларів за умови , що він назавжди залишиться в Америці. “Я повертаюсь в Україну”,- такою була відповідь Івана. Такі заходи сприяють  залученню школярів до спорту та вихованню активної життєвої позиції .

Ні булінгу!

7 жовтня  2021 року психологічна служба Суховільського ліцею провела профілактичне заняття з учнями 7-их класів «Ні – булінгу!» Мета: ознайомити дітей з поняттям «булінг», його видами, навчити протистояти проявам булінгу. З учнями обговорено причини та наслідки булінгу, розіграно конфліктні ситуації, щоб попередити виникнення булінгу в учнівському середовищі.