Наші Герої

14.10.2021

14 жовтня – День захисника України. Напередодні свята класний керівник 1-Б класу Суховільського ліцею Барна О.М. розповідала дітям про те, що герої – захисники і захисниці, бувають не лише в казках, а й у реальному житті. З розповідей вчительки,  демонстрації фотографій,  діти дізнались багато нового про українських воїнів. Учні ділились враженнями після перегляду мультфільму про те, якими якостями треба володіти, щоб стати захисником Батьківщини.

Також, переглядаючи відеоролики, діти зрозуміли, що від війни на Сході України страждають не лише люди. Доля тварин не краща. Багатьох кидають колишні господарі, які втікають від воєнних дій, хтось із тварин сам утікає, лякаючись вибухів, та губиться, хтось виживає після руйнувань і залишається на вулиці. Але часто тварини знаходять порятунок, приходячи до українських військових, які не шкодують для них ані їжі, ані теплого серця. Багатьох улюбленців українські солдати забирають із собою, коли повертаються додому.