Найбільша маскувальна сітка України

Найбільша маскувальна сітка України 3 вересня, учні нашого ліцею долучилися до акції “Найбільша маскувальна сітка України” у Львівському палаці мистецтв. Дякуємо юним волонтерам за те, що долучились до надзвичайно важливої справи.

День Знань

День знань у Суховільському ліцеї Новий навчальний 2022-2023 рік розпочинаться у неспокійний час, коли в нашій країні триває війна, розв’язана Росією. 1 вересня в нашій школі зазвичай розпочиналося з урочистої лінійки. Цього року на подвір’я ліцею запросили найстарших і наймолодших – учнів 1 і 11 класів. З вітальним словом до присутніх звернулися директор ліцею п.Богдан Доскуч, сільський староста п.Володимир Залізний, секретар Зимноводівської сільської ради п. Ольга Саган, учасник бойових дій п.Володимир Гриців. І наостанок трепетний звук шкільного дзвінка покликав на перший урок.То ж нехай цей рік почнеться вдало і проходить успішно, нехай кожен день знаменується нехай навіть і маленькою, але перемогою, нехай отримані знання і навички відкривають перед нами нові двері до здійснення мрій.