Таємниці Підземель

30 березня учні 6-Б класу Суховільського ліцею  разом  з батьками та класним керівником Панько Н.Р. мали неймовірну екскурсію «Таємниці Підземель» у Львові.           Учасники екскурсії побували у келіях Домініканського костелу – одне з найстаріших підземель ( часи князя Лева); відвідали підземелля костелу єзуїтів з таємничим саркофагом та цікавою архітектурою – рештки мурів княжих часів ХІІІ ст.           Прогулянка завершилась майстер-класом у Pizza Celentano, де діти вчились робити піцу.           Екскурсія стала для всіх захопливою пригодою, яка залишить спогади на все життя.

Ненасильницька поведінка розв’язання конфліктів

29 березня психологічна служба Суховільського ліцею (Юрчишин Л.С., Панько Н.Р.) провела тренінг із педагогами «Ненасильницька поведінка розв’язання конфліктів у сімейних та міжособистісних відносинах».           Мета тренінгу: розширення знань про конфлікт та способи ефективного вирішення конфліктних ситуацій, розвиток навичок саморегуляції та навичок управління взаєминами.            На тренінгу використовувались  вправи: «Доріжка знайомств», «Торбинка асоціацій», «Кольоровий настрій», «Твоя найкраща схованка» та інші. На завершення тренінгу вчителі разом складали правила ненасильницької комунікації.