Моє здоров’я в моїх руках

З нагоди відзначення Всесвітнього дня здоров’я 8 квітня психологічна служба (Юрчишин Л.С., Панько Н.Р.) Суховільського ліцею провела заняття  з попередження шкідливих звичок.           З учнями 2-Б класу було проведено заняття «Хочу і можу бути здоровим». Діти більше дізнались про здоровий спосіб життя, ознайомились із корисними та шкідливими звичками, ділились своїми думками про вплив звичок на здоров’я людини.           Учні 9-А класу брали участь у профілактичному занятті з елементами тренінгу «Моє здоров’я в моїх руках». Діти обговорювали складові здоров’я,  наводили приклади здорового способу життя, як самі застосовують на практиці. Учні із задоволенням виконували вправи  «Моя перевага», «Я знаю, я вмію», «Колесо фортуни».

Моє здоров’я, моє право

8 квітня у Суховільському  ліцеї  учні 10 Б класу з вчителем основ медичних знань Панько Н.Р. провели урок «Моє здоров’я, моє право», приурочений Всесвітньому дню здоров’я.           Мета уроку – підкреслити важливість здоров’я кожної людини і людства в цілому. Вчитель пригадала дітям складові здоров’я і звернула  особливу увагу   на соціальну гармонію людини, її доброзичливе ставлення як до людей, так і до навколишнього середовища.