Жива історія

Без знання минулого своєї країни не можна побудувати щасливе майбутнє.

Музей, що знаходиться у с.Конопниця , дуже зацікавив групу учнів 9-Б  ( керівник Попик О.М.),8-А( Кузьма С.Б.),7-А( Штойко Г.Г.),7-Б( Гаврищишин Н.Т.). Школярі мали можливість почути з уст ” упівця” пана Любомира весь нелегкий шлях боротьби та становлення України як держави протягом XX – XXI століття . Під відкритим небом знаходиться майже 20 одиниць військової техніки часів Першої та Другої світових воєн.

Спустившись у ” криївку” , відвідувачі мали можливість побачити облаштування , предмети побуту, великий арсенал зброї бійців за волю України.

Учні щиро дякували пану Любомиру за можливість так близько доторкнутися до історії України та стати борцями за її незалежність хоча в імпровізованій формі.