Славетні імена України. А.Шептицький

29-30 грудня 2020 року Львівським обласним центром краєзнавства,екскурсій і туризму учнівської молоді було проведено ІІ обласну краєзнавчу конференцію вихованців гуртків закладів загальної середньої та позашкільної освіти Львівщини «Славетні імена України. Андрей Шептицький».  У цій конференції взяли участь і учні Суховільського ліцею, а саме: Когут Софія (11 клас), Шишак Юлія (10 клас) під керівництвом вчителя історії Штойко Г.Г. Дівчата підготували змістовні цікаві доповіді,у яких розповіли про харитативну діяльність Андрея Шептицького та духовно-релігійну допомогу Митрополита українській діаспорі. Їхні виступи супроводжувались власними презентаціями.  Ми гордимось,що у нашій школі є молодь,яка гідно шанує пам‘ять Великого Митрополита Андрея,життя якого є прикладом любові і жертовності для нащадків.  Щиро дякуємо за допомогу настоятелю храму Івана Богослова у селі Суховоля-о. Ігорю Головчаку і вчителю української мови та літератури – Ірині Коржинській.