Я маю в серці те, що не вмирає

«Я маю в серці те, що не вмирає…» «Діамантовий вінець України» – «Лісова пісня» – це драма-феєрія з вічними темами й проблематикою. 25 лютого 2021 року учні 7-Б класу Суховільського ліцею з вчителем української мови та літератури Коржинською І.В. переглянули трейлер до нового українського 3D-мультфільму «Мавка. Лісова пісня», ознайомились з текстом п’єси та персонажами казкової драми Лесі Українки.

«150 імен Лесі Українки»

Учні 4-Б класу (кл. керівник Барна О.М.) Суховільського ліцею активно долучилися до літературного тижня вшанування пам’яті геніальної поетеси Лесі Українки. Весь цей час проводились заходи, на яких учні мали можливість відкрити для себе та ближче познайомитися з творчою діяльністю, особистим життям видатної української поетеси. Діти переглядали фільми про життєвий шлях Лесі Українки, малювали ілюстрації до творів, декламували вірші. На протязі тижня проходили групові та індивідуальні змагання на знання творів та біографії поетеси з використанням технологій українського освітнього онлайн-порталу «На Урок». Також учні класу взяли активну участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі «150 імен Лесі Українки».

Славна дочка України

Урок презентацій життєвого та творчого шляху Лесі Українки відбувся 25 лютого 2021 року в 5-Б класі Суховільського ліцею. Учні зібрали чимало цікавої інформації про поетесу, декламували вірші, слухали пісні, презентували малюнки. Учитель української мови та літератури Коржинська І.В. доповнила й узагальнила учнівський матеріал, наголосила на ролі родини Косачів у збереженні рідного слова й національних традицій.

«Місцями Лесі Українки. Геолокація: Волинь»

Віртуальна екскурсія «Місцями життя Лесі Українки» відбулась 25 лютого 2021 року у 8-Б класі Суховільського ліцею. Учні з вчителем української мови та літератури Коржинською І.В. побачили місця, де народилась, жила, відпочивала та лікувалась відома поетеса; прослухали спогади Лесі з епістолярної спадщини про людей та звичаї знайомих нам країн.

Геній тендітної незламності

25 лютого 2021 року учні 11 класу Суховільського ліцею з класним керівником Коржинською І.В. провели конференцію, приурочену 150-літтю з дня народження Лесі Українки. Ділились інформацією про життєвий і творчий шлях, родину й кохання поетеси, проєвропейське виховання. Насолоджувались піснями, покладеними на музику геніальної Лесі Українки.