Небезпека в Інтернеті

У всесвітній мережі «Internet»  чатує   більша небезпека, ніж нам здається.  Деякі діти не розуміють своїх дій, розвагою вважають  те , що може призвести до поганих наслідків. 22 лютого 2021 року  у Суховільському ліцеї практичний психолог Юрчишин Л.С. провела з учнями 6-Б та 7-Б класів профілактичні заняття                      ” Небезпека в  мережі «Internet» .На занятті психолог говорила про цінність життя , про учня – як особистість , про подолання почуття відчаю та про небезпеку в онлайн- мережі. Діти виконували завдання , малювали ” життєві цінності ” , обговорювали різні ситуації . Такі заняття є вкрай необхідними для збереження психічного здоров’я та життя дітей.

Мовознавче кафе

21 лютого відзначається Міжнародний день рідної мови. З нагоди свята у Суховільському ліцеї організовано та проведено пізнавальну гру «Мовознавче кафе», де учні 7-Б класу могли посмакувати салатами «Експрес» та «Гострий язичок», попити «Фонетичного лимонаду», насолодитися «Морозивом з орфографічною начинкою», а на десерт – «Шоколадна морфологія» та «Фразеологічне лате». Але щоб усе спробувати, знадобилися знання української мови.

До мови серцем доторкнись

До Дня рідної мови 19 лютого 2021 року у Суховільському ліцеї  бібліотекар Олинець В.Б. підготувала книжкову виставку «До мови серцем доторкнись».        Мета: поглибити знання учнів про цікаві факти з розвитку української мови, розкрити значення рідного слова в житті кожного українця. Учні мали чудову нагоду декламувати  вірші відомих українських поетів, пишаючись тим, що є носіями великої мови, яка ввібрала в себе всі кращі риси українського народу.

«Протидія булінгу. Коли нас ображають?»

19 лютого у Суховільському ліцеї пихологічна служба ( психолог Юрчишин Л.С., соціальний педагог Панько Н.Р.) провели профілактичне заняття з учнями 5-их класів « Протидія булінгу. Коли нас ображають?». З учнями обговорювались поняття «булінг», «насильство», розв`язувались конфліктні ситуації. Психологічна служба звертала увагу дітей на емоції та почуття, які переживають люди в різних ситуаціях. З метою навчити дітей проявляти свою чуйність та відповідальність проведено вправу «Струмочок». Діти по черзі висловлювали слова підтримки своєму товаришеві.