Виклик людині і людству

У минулі віки у світі безроздільно панували чума та віспа.  Наприкінці  XX  століття з’явилося нове інфекційне захворювання  – СНІД, яке стало реальною загрозою існування людства.           У Суховільській ЗОШ І-ІІІ ступенів 2 грудня 2019 року відбулася лінійка, метою якої було розкриття проблеми і викликів , які несе ВІЛ/СНІД. Учні 10 класу під керівництвом вчителя біології Рубай Д.Я. у доступній формі розповіли про шляхи зараження ВІЛ  — інфекцією,  профілактику хвороби, а найголовніше, що ця проблема стосується кожного, і ми не можемо стояти осторонь .

Життя без свободи немає сенсу

Українсько- американський історичний екшн за повістю Івана Франка “Захар Беркут” надовго запам’ятається учням8-Б класу ( керівник Попик О.М.),який вони переглянули у кінопалаці ,що на вул.Театральній у Львові.Фільм вразив  динамічністю сюжету та ,найголовніше ,-лейтмотивом :” Життя без свободи немає сенсу”. Школярі жваво обговорювали гру акторів та висловили надію, що наше українське кіно розвиватиметься і надалі, і ми побачимо ще не один  захоплюючий історичний фільм.