21 лютого – Міжнародний день рідної мови

У Суховільській ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбулася урочиста лінійка, присвячена Міжнародному дню рідної мови. Учні розповіли про історію виникнення цього свята, актуальність його й для нас, українців. Дев’ятикласнини й п’ятикласники зачитали вірші Ліни Костенко «Страшні слова, коли вони мовчать», Д. Білодіда «Якщо з українською мовою…», М. Рильського «Як парость виноградної лози…», у яких прозвучала думка, що «усе в нашій мові є, тільки треба наполегливо вивчати, безмежно любити і пишатися нею», що не зміліє ріка нашої мови ніколи, слово рідне заграє новими барвами, що «не вмре мова – гарна зроду», бо ми – сини «великого народу». У заході взяли участь учні 5-А та 9-А класів. Підготувала лінійку вчитель української мови Бень Г.Д.