«Що? Де? Коли?»

Вже стало доброю традицією проведення інтелектуальних змагань у листопаді кожного року в Суховільській школі. Цей рік не став винятком . До участі в грі, організованою учнівським самоврядуванням під керівництвом педагога-організатора Лопушанської Надії Йосипівни , були запрошені старшокласники. Учні продемонстрували цікаву гру, високий рівень інтелектуального розвитку, а перемогу здобули одинадцятикласники.

Тренінг «Як досягти успіху?»

17 листопада у Суховільській ЗОШ І – ІІІ ст. практичний психолог Юрчишин Л.С. та соціальний педагог Панько Н.Р. провели тренінг з учнями      7  класів «Як досягти успіху?». Мета заняття: спонукати дітей нестандартно мислити, розвивати інтерес до завдань на кмітливість. Учні, об`єднані в дві команди, активно виконували завдання вікторини, брали участь у вправах «Покажи тварину», «Хто швидше?», «Поговоримо про ввічливість». Всі учасники тренінгу  мали піднесений настрій та позитивні емоції. Тренінг завершився вправою на рефлексію, де учні висловлювались , чого навчились, що зрозуміли на занятті.