Вбиті голодом зникнуть без твоєї пам’яті…

30.11.2020

27 листопада учні 5-А класу Суховільської ЗОШ І-ІІІ ступенів провели Реквієм пам’яті жертв голодоморів під керівництвом класного керівника Байцар М. М. « Вбиті голодом зникнуть без твоєї пам’яті».Найстрашніша смерть- це смерть від голоду. Голод охопив усю Україну… То був не просто голод, що швидко минає, а голодність, люте безхліб’я. Стогнало лихо Україною. Це був геноцид проти українського народу, який забрав мільйони безвинних людських життів.Учні наголосили, що найбільших втрат Україна зазнала в ХХ столітті. Справжнє пекло, створене в Україні, не можна ні з чим порівняти.Ніхто не має права забувати про той час.Надіємося , щоб пам’ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, дасть нам силу та волю, мужність і наснагу для зміцнення нашої держави.