Пам’яті В.Івасюка

Що людей зачаровує звично, Що нікому в житті зроду- віку не була чужа… Відспівали душа , і в піснях залишилась навічно. Стала піснею віку Володина світла душа. “Музичний салон як музей одного дня”- таку форму виховної роботи обрали учні9-Б класу ( керівник Попик О.М.) для знайомства із життям та творчістю самобутнього композитора Володимира Івасюка. “Червона рута” стала улюбленою піснею мільйонів людей. Навіть ті, хто не знав імені її автора,співають в усіх куточках Землі мовою оригіналу. Під час заходу учні співали та слухали оригінали запису пісень, дізналися про коротке, як спалах метеориту , життя великого митця. Сподіваємося, що неповторна творчість В.Івасюка спонукатиме учнів до частішого виконання його пісень,інтересу до української пісні.