Психолого- педагогічний семінар

Роль вчителя у самоствердженні учнів                         4 січня 2021 року  у Суховільській ЗОШ І –ІІІ ступенів практичний психолог Юрчишин Л.С. та соціальний педагог Панько Н.Р. провели психолого — педагогічний  семінар  : «Роль вчителя у самоствердженні учнів».           Мета заняття: сприяти підвищенню мотивації вчителя до саморозвитку.          В процесі тренінгу подано інформаційний матеріал про «ефективних вчителів», характеристику  сучасного вчителя, обговорено класифікацію потреб людини.           Психологічна служба провела вправи: «Точки опори», «Слухач і промовець»,  «Орієнтири сучасного вчителя», «Подарунок» та інші. Особливо піднесений настрій створили «Золоті правила педагога», які «ланцюжком» озвучувались вчителями .          Тренінг допоміг педагогам ще раз переконатись в тому, що щастя і успішність вчителя багато в чому залежить від того, який сенс він вкладає у свою працю, як багато він працює над своїм зростанням.