Поведінка з незнайомцями

2 листопада у Суховільському ліцеї соціальний педагог Панько Н.Р. провела профілактичне заняття з учнями 3-А класу «Поведінка з незнайомцями». Соціальний педагог пояснювала учням основні правила особистої безпеки при зустрічі з незнайомими людьми, звертала увагу дітей, як реально оцінювати небезпеку. На занятті розігрувались ситуації, які навчали дітей орієнтуватись у складних ситуаціях. На завершення заняття учні отримали пам’ятку про правила безпеки.

Протидія булінгу “Скажи булінг-НІ!”

З нагоди відзначення Дня протидії булінгу 4 листопада в Суховільському ліцеї психологічна служба (Юрчишин Л.С., Панько Н.Р.) провела профілактичні заняття з учнями 7-Б та 9-Б класу “Скажи булінгу – “Ні!” та “Як протидіяти булінгу”. Заняття проводились з метою розвитку навичок толерантного спілкування та формування негативного ставлення до булінгу. Психологічна служба ознайомила учнів з поняттям булінгу, його видами, проявами та наслідками. На занятті проводились вправи “Надірване серце”, “Чому так відбувається”, “Твоя найкраща схованка”. Заняття завершувались читанням притчі “Цінуйте кожну людину”. Діти оплесками дякували один одному за спільну роботу.