Т.Шевченко-Великий Кобзар

Учні 1-Б класу (класний керівник Хариш В.Б.) Суховільського ліцею активно долучилися до літературної декади вшанування пам’яті Великого Кобзаря. Вчитель Хариш В.Б. провела виховну годину на тему: ”Т.Г. Шевченко – Великий Кобзар.” Діти переглянули сучасний мультфільм про життя Тараса Шевченка. Учасники відповідали на запитання вікторини ” Що ми знаємо про Шевченка?”, із захопленням декламували вірші, співали пісні та підготували виставку малюнків до творів поета.

Що ми знаємо про Т.Шевченка?

Урок-гра “Що ми знаємо про Шевченка?”  З нагоди Шевченківського тижня, який є традиційним для Суховільського ліцею, учні 5 класу під керівництвом вчителя української мови та літератури Матвіїшин О.А. провели урок-гру “Що ми знаємо про Шевченка?”.Насамперед учні взяли участь у веселій грі-вікторині, у якій учні відповідали на питання різного рівня складності про життя, творчість та внесок Кобзаря у розвиток української культури. Завдяки цій частині уроку школярі мали змогу продемонструвати свої знання та взаємодію у команді, змагаючись за звання найкращих знавців творчості Тараса Шевченка.Друга частина уроку-гри передбачала творчі завдання, такі як малюнок або декламування улюбленого вірша поета. Кожен мав змогу висловити своє бачення та враження від творчості Шевченка.Учні не лише отримали нові знання, а й розвинули творчі та комунікативні навички. Такий підхід до вивчення життєвого та творчого шляху Кобзаря зробив урок не лише пізнавальним, але й цікавим та незабутнім для кожного учасника.

Поклін Тобі, Тарасе

«Борітеся, поборете, Вам Бог помагає, За вас правда, за вас слава, І воля святая!» Напередодні 210 річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка в 4-А класі Суховільського ліцею (класний керівник Коцюба О.П.) відбулося свято «Поклін тобі, Тарасе!», на якому діти мандрували стежинами малого Тараса, брали  участь у віртуальній зустрічі з Шевченком, перевтілювалися в акторів, відображали тодішні часи. А ще читали поезії Кобзаря та співали пісні на його вірші. Свято було просякнуто духом патріотизму , дітей переповнювали позитивні емоції.